Danışmanlık ve Seanslar Hakkında

Türkiye’de ilk ve tek olan enerji koçluğu programı ileri bio enerji çalışmaları ile başlayıp kuantum enerjinin bütünsel yaklaşımları yanı sıra bilinç, bilinçaltı çalışmalarını da kapsar. Bütünsel yaklaşımda şifa anlayışı enerji çalışmasıyla kişinin sadece bedenini değil tüm yaşam alanını şifalandırmayı hedefler. Dolayısıyla Enerji koçu seanslarında bioenerji,  kuantum enerji, mekan temizliği, koçluk ve enerjetik bilinçaltı çalışmaları ile profesyonel çözümler sunar.

Ön görüşme sonrası tanışma ile başlayan seans, öncelikle danışanın neye ihtiyacı olduğu ve sorununa dair bilgiler alınır. Ardından Koçluk çalışması ile gerekli  görülen yöntemlerin enerjetik dönüşüme katkı olacak şekilde kullanılması ile devam edilir. Seans sonunda danışan ile yeni bir çalışma gerekliyse randevu belirlenir ve çalışma sonlandırılır.

Enerji çalışmalarında 3 farklı yöntem kullanılmaktadır. 

  1. Yöntem Neoenerji Çalışmasıdır. Bu çalışmada elle dokunulmadan ayakta, oturur pozisyonda ya da ideali uzanmış pozisyonda çalışılır.  Sessiz bir ortamda danışan gözlerini kapatır ve uygulayıcı danışanın bedeninin 30-70 cm üzerinde ellerini boşlukta gezdirerek seansı gerçekleştirir. 
  2. Yöntem Neoenerjetik Bilinçaltı Çalışmasıdır. Bu çalışmada bilinçaltı dönüşüm koçluğu ve neonerji uygulaması karma yapılabileceği gibi, gerekli durumda oturur pozisyonda koçluk yaparak ardından sadece enerjetik dönüşüm meditasyonu ile devam eder.
  3. Yöntem Bilinçaltı Koçluk ve Enerjetik Regresyondur. Danışan oturur pozisyonda ya da ideal olan uzanmış pozisyonda gözler kapalıdır. Enerji uygulayıcısı danışanın yanında oturarar 2 eliyle koluna dokunur ve çalışma karşılıklı soru cevap şeklinde derin meditasyon halinde geçer. (Regresyonda anı değiştirme, travmatik olayın yerine farklı bir senaryo koyma yoktur. Amaç farkındalıkla şifalanmak ve yüzleşmetir. Çalışma da hipnoz yoktur. Danışan tamamiyle bilinçli ve farkında olarak soruları cevaplar. Şifalanma ve dönüşüm an’da gerçekleşir.

Seanslar;

  • Online/yüzyüze Skype WhatsApp ve ya Zoom programları üzerinden görüntülü (1 Saat )
  • Telefonda görüşme (1 Saat)
  • Yüzyüze /Canlı ofis ortamında (1 Saat)

Koç, danışanı bir bütün olarak ele alır, fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak içinde bulunduğu durumu en etkili şekilde izler, dinler ve gereğinde notlar alır. Danışman ilgili konu üzerine yoğunlaşır ve konu odaklı çözüm üretmeye çalışır.

Koç, bireye rehberlik ederek farkındalığını arttırmaya yönelik sorular sorar, asla kendi görüşünü ve hissiyatını işin içine dahil etmez. Danışana teknik uygulamaları ve yöntemleri profesyonel bir yaklaşımla sunar. Asla kınamaz, yargılamaz, sorgulamaz. Kendi fikirlerini danışana benimsetmeye çalışmaz. İyi bir dinleyicidir. Danışanın kendini şifalandırması için, güvenli ve rahat bir ortam oluşturur. Problemlerini çözmesi için danışana ayna olur, rehberlik eder ve onu cesaretlendirir. Göremediği, farkedemediği alanlara ışık tutarak çözüme yönelik danışanın kör noktaları görebilmesini sağlar.

 

Enerji çalışmaları her yaşta yapılabilir. Ancak enerjetik bilinçaltı ve koçluk çalışmaları için danışmanlık alacak bireyin sorulara cevap verecek ve uygulamaya katılım sağlıycak yaşta ve bilinçte olması önemlidir. 

Yaşamınızda takılıp kaldığınız, sizi üzen, mutsuz eden, nasıl başa çıkacağınızı bilemediğiniz her konuyla çalışıyoruz. Ağrı, sızı ve fiziksel rahatsızlıkların hepsinde mevcut tıbbi tedavinizi desteklemek, bireyi ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak güçlendirmek ve bilincini iyiletirmek için danışmanlık alabilirsiniz. Başlıklardan bazıları;

fiziksel rahatsızlıklar

ruhsal rahatsızlıklar

zihinsel yorgunluk

ağrılı durumlar

ilişkilerde tıkanıklıklar

iletişim sorunları

iş ve çalışma hayatı ile ilgili sorunlar

kişisel sorunlar 

yaşamdan keyif almamak

kariyer ve hedefleriyle ilgili belirsizlik

yaşamında aynı şeylerin tekrar etmesi

enerji düşüklüğü ve keyifsiz hissetmek v.b.

 

 

 

Seans sayısı bireyin içinde bulunduğu durum ve onun üzerindeki etkisi dikkate alınarak ortalama 3,  gereğinde 8 seansa kadar uzayabilir.

Neoenerji bütüncül bir çalışmadır. Ancak herkesin yaşamındaki blokajları, sorunları ve ihtiyaçları farklılık gösterecektir. Dolayısıyla danışanın ihtiyacı doğrultusunda çalışma planlanır.

Bireysel danışmanlıklarda seans sayısı genellikle danışanın ihtiyacına göre 1-6 seans arasında değişir. Seanslar gün 1 gün ara ile ya da haftada 1 olarak planlanır.

Seans ücretleri yapılan çalışmaya göre değişiklik göstermektedir.

Danışmanlık

talep ettiğiniz seansı direkt satın alabilir ya da seans randevu  formunu doldurabilirsiniz.

Seans Randevusu

Bilgi ve Randevu İçin Lütfen Formu Doldurunuz.

[forminator_form id="6247"]

Bioenerji Terapi sitesinde yayınlanan eğitim, atölye, etkinlik, paylaşım, uygulama veya blog yazılarının hiçbiri tıbbi teşhis, tedavi tıbbi bakım ya da doktor tavsiyesi yerine geçmez. Bioenerji Terapi sitesi, kolaylaştırıcıları ve eğitmenleri hastalık teşhisinde bulunmaz ve tedavi yapmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Doktorunuzun önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız. Sitemizde yer alan tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir. Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez. Sitemizde adı geçen tüm faaliyetler bilinçlenmek, farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve kişinin kendi içsel yolculuğunda rehberlik etmek amacındadır.

Bilgilendirme
Scroll to Top
WhatsApp
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 👋 Size yardımcı olabilir miyim?